sobota 25. července 2015

Krásné tváře vs. zkrášlovací programy


Billboardy, obálky časopisů, plakáty všude na nás koukají dokonalé bohyně krásy. Upravené, krásně nalíčené a jejich přednosti vyzdvižené, toho všeho si hned všimnu. Ale jaké je pak překvapení, když vidím jejich skutečnou tvář! Mnohdy to není hezký pohled. Zkrášlovací programy zažívají jednoduše rozkvět. Je libo štíhlejší postavu? Větší poprsí? Nebo vyhlazenou tvář bez jediné známky stresu a skutečného věku? Vše lze jednoduše kliknutím myši zařídit.


Příběh módy ale žádný takový program nepotřebuje. Každá nedokonalost ( z pohledu dnešních trochu bizardních trendů) je vítanou předností! 

Správně zvolené šaty vyzdvihnou přednosti každé ženy a o přirozeně krásné tváře našich modelek se starají šikovné ruce Hanky Bl'achové, nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay a její tým. Zájemkyně z hlediště mohli využít její šikovnosti a nechat se profesionálně nalíčit a při troše štěstí i vyhrát některou z cen věnované společností Mary Kay.
Se společností Mary Kay může být každá žena krásnou! Dokonalé tváře už na Vás nebudou koukat jen z časopisů ale i z Vašeho zrcadla.Pro začátek stačí využít některou z pořádaných akcí Příběhem módy, které se Hanka a její tým (pevně věřím )zúčastní a zkušeně Vám poradí nebo například tzv. Hodinku krásy, kde se o sebe naučíte pečovat a správně líčit. Té už jsem se zúčastnila, a musím říct, že to byla velmi přínosná zkušenost. Po úvodním seznámení mi byla sdělena správná péče o pleť, její hydratace a čištění. Vždy jsem si myslela, že má pleť je mastná, ale má jen málo vody. Obávám se, že mé krásné přirozeně červené líčka už po hydrataci nebudou mou předností. Škoda! Následovalo samotné líčení, které už teoreticky z přehlídek znám, ale v praxi je to opravdu fuška. Hlavně ty drobné triky ty byly senzační.

Teď se chystám na Fotoproměnu. Už se nemohu dočkat ale o tom možná více zase někdy příště.

Foto: Jana Staňková, Liberecká škola fotografie

Žádné komentáře:

Okomentovat