neděle 4. září 2016

Šperky, Skleněné městečko, móda, plesové šaty, AshaaDox ...

aneb co nás čeká

 

Po smršti módních akcí, nastala doba zdánlivého klidu. Dobové doplňky se vrátily na své místo do krabic, šaty voní škrobem a levandulí, sponky do vlasů  jsou uloženy, telefonní hovory  zmírnily svou intenzitu. Je  ticho před bouří. Jak jinak nazvat situaci, kdy odsouvám rozepsané články z minulých akci,  z fot vybírám rychle jen několik pro FB stránky, a ušetřený   čas trávím nad přípravou nových choreografií. Protože, sotva jsme se vrátili z přehlídky na hradě Houska, přehlídkový kolotoč  se rozjel znova.

Už v neděli 18. září se poprvé s naší přehlídkou zúčastníme sklářského veletrhu v Železném Brodě. Pod názvem  Skleněné městečko  se skrývá víkend, doslova "nadupaný" bohatým programem, kde se představí skláři a výrobci bižuterie.  Propojíme století, a v neděli 18. září, v  12.30, modelky v dobovém spodním prádle,představí šperky  sklářských firem. O hodinu později modelky obléknou modely značky Martinee a  přehlídka  šperků bude pokračovat.  Přijďte se podívat, veletrhem žije celý Železný Brod a nebudou se nudit ani děti  Program .

Říjen patří tradičně zámku Sychrov a  Velké   módní show. tentokráte se odehraje v sobotu 15. října od 14.30.  Diváci uvidí nejenom jaké šaty naši předci oblékali na ples či taneční zábavu, ale i módu ryze současnou, kterou na Sychrov přiveze designérka tvořící pod značkou AshhaDox. Stručně shrnuto, přípravy  pro následující týdny jsou velmi  hektické. 

Až přesuneme kalendář na 20. říjen,   snad už  bude čas dopsat články o minulých akcích. Dozvíte se tak, co se dělo při přehlídce spodního prádla v červnu na Sychrově.Foto: Jana Staňková

Jak jsme společně se Soňou Kalouškovou, oděvní designérkou, tvoříci pod značkou  Ashaa Dox   inovovali  módní průmysl, a za pomoci mým báječných spolupracovníků, předvedli divákům na hradě Houska dvoudílnou módní přehlídku, bez generálky, za to se čtenou zkouškou!


Historická část přehlídky  Foto Boleslavský deník
Zdroj fota: http://boleslavsky.denik.cz/galerie/modni-prehlidka-v-historickych-satech.html?mm=7156688&photo=30

Kolekce Ashaa Dox.Foto: Asha Dox
 Zdroj fota:https://www.facebook.com/events/612914228878382/permalink/623741574462314/


A také to, že  dobový kostým přinesl úsměv na tváři dětem s onemocněním SMA. Více na
 
Děti a jejich rodiče. Foto: Kolpingova rodina


Tak  prosím, mějte s námi trpělivost, a přijďte nás podpořit na chystané akce. 

Děkujeme
Žádné komentáře:

Okomentovat